Profesionální nářadí

V kategorii Profesionální nářadí jsou tyto kategorie:

Vrtačky s příklepem

Vrtání, vrtání s příklepem, šroubování nebo míchání - příklepové vrtačky od firmy Bosch byly vyvinuty pro profesionální uživatele s nejvyššími požadavky ohledně výkonu a životnosti. Příklepová vrtačka Bosch je vybavena robustním kovovým sklíčidlem s dlouhou životností, které zajišťuje pevné usazení nástrčného nástroje.

Vrtací kladiva s SDS-plus

Vrtání do betonu, kamene, kovu, dřeva a oceli je s vrtacím kladivem hračka. Vrtací kladiva Bosch stanoví standardy ohledně ovladatelnosti a rychlosti vrtání.

Vrtací kladiva s SDS-max

Vrtací kladiva Bosch s SDS-max lze obdržet jako 11kg, 7kg a 5kg kladiva. Vrtací kladiva Bosch pro vrtání a sekání jsou robustní siláci s dlouhou životností a přesvědčí svým technickým provedením, bezpečností a komfortem.

 

Sekací kladiva s SDS-plus

Sekací kladivo Bosch je elektrické nářadí pro renovaci a sanaci. Sekací kladiva jsou kompaktní a úderní specialisté na lehké sekací práce.

 

Sekací kladiva s SDS-max

Sekací kladiva se systémem upínání SDS-max od firmy Bosch jsou siláci pro použití na stavbě: robustní provedení a komfortní ovládání. Sekací kladivo se vyznačuje například jednoduchou výměnou nástroje pomocí techniky SDS.

Bourací kladivo

Bourací kladiva Bosch zaujmou velkým úběrovým výkonem. Potlačení vibrací umožňuje delší dobu používání a větší komfort ovládání. U firmy Bosch najdete vždy to správné bourací kladivo, i pro náročné demoliční práce.

Úhlové brusky 115mm

Malé úhlové brusky představují šikovné, výkonné nářadí od firmy Bosch pro obrábění kovu – bezpečnost zajišťuje ochrana proti opětovnému zapnutí a stop zpětného rázu.

 

Úhlové brusky 125mm

Malé úhlové brusky představují šikovné, výkonné nářadí od firmy Bosch pro obrábění kovu – bezpečnost zajišťuje ochrana proti opětovnému zapnutí a stop zpětného rázu.

Úhlové brusky 150mm

Malé úhlové brusky představují šikovné, výkonné nářadí od firmy Bosch pro obrábění kovu – bezpečnost zajišťuje ochrana proti opětovnému zapnutí a stop zpětného rázu.

Úhlové brusky 180mm

Úhlové brusky představují výkonné elektrické nářadí od firmy Bosch pro obrábění kovu a hodí se pro dělení, broušení, hrubování a odrezování různých materiálů. Tlumení vibrací zajišťuje o 50 % nižší vibrace a chrání tak vaše zdraví.

Úhlové brusky 230mm

Úhlové brusky představují výkonné elektrické nářadí od firmy Bosch pro obrábění kovu a hodí se pro dělení, broušení, hrubování a odrezování různých materiálů. Tlumení vibrací zajišťuje o 50 % nižší vibrace a chrání tak vaše zdraví.

Prostřihovače

Prostřihovače Bosch se používají při obrábění kovů pro řezání a stříhání oceli. Kompaktní elektrické nářadí umožňuje i stříhání v úzkých křivkách bez deformace materiálu.

Dělící bruska

Dělicí bruska GWS 24-300 J + SDS je speciální dělicí bruska pro řezy do kamene a oceli o hloubce až 95 mm, která tak umožňuje přesné řezání.

 

Vybrační brusky

Vibrační brusky Bosch jsou zárukou nejvyšší kvality povrchu. Perfektně klidný chod a integrované odsávání zaručuje nejlepší pracovní výsledky.

 

Excentrické brusky.

S excentrickou bruskou Bosch dosáhnete těch nejlepších výsledků u nejrůznějších povrchů, například dřeva, kovu nebo plastu. Nářadí je vhodné pro broušení i leštění - dokonce i na klenutých plochách.

Pásové brusky

Pásová bruska Bosch je ideální pro broušení nejrůznějších povrchů, jako je dřevo, plast nebo kov. Přesný chod pásu je zajištěný díky integrovanému jemnému nastavení vodicích kladek pásové brusky.

 

Hoblíky

Hoblíky Bosch jsou obzvláště výkonné a přesvědčují svou přesností. Patentovaný systém jednoho nože Woodrazor přesvědčí mimořádnou ostrostí nože a umožňuje jeho rychlou výměnu bez namáhavého jemného nastavení.

 

Horní frézky

Horní frézky Bosch stanoví laťku ohledně přesnosti a jsou skutečnými všeuměly: Jejich spektrum sahá od přesného drážkování, ohraňování a kopírování až po polostacionární práci. Ty nejrůznější materiály lze bez problémů opracovat s nejvyšší mírou komfortu a přesnosti.

Ohraňovací frézky

U ohraňovací frézky Bosch je perfektní ovladatelnost na pracovišti zaručena kompaktní konstrukcí nářadí a ergonomickou rukojetí. Hrubé i jemné nastavení hloubky a těsné uložení (bez vůle) bloku motoru ve frézovacím koši z ní dělají absolutně přesné nářadí.

 

Horkovzdušné pistole

Odstraňování barev a laků, tvarování, svařování a zatavování pomocí horkého vzduchu - horkovzdušné pistole od firmy Bosch jsou vybavené plynulou regulací teploty pro přesnou práci. Na stísněných místech zajišťuje bezpečnost snímatelný tepelný kryt.

 

Lepící pistole

Opravy, montáže, upevňování, spárování a utěsňování - použití lepicí pistole Bosch je mnohostranné.

 

Vysavače

Odsávací systémy od firmy Bosch mohou být použity také na mokré nečistoty a hrubé zbytky a zajišťují, aby bylo pracoviště znovu čisté pro další kroky. Bosch nabízí univerzální i speciální vysavače.

Stacionární nářadí

S nářadím Bosch Benchtop budete přesně přiřezávat obkladové panely, fošny či prkna. Stacionární nářadí Bosch představuje ultimativní odpověď na každou výzvu ohledně rovných řezů, řezů se sklonem i úhlových řezů.

 

V kategorii Profesionální nářadí jsou tyto produkty:

GSA 10,8 V-LI Professional

Nejmenší profesionální univerzální pila ?Nejkompaktnější konstrukce ve své třídě pro dokonalé ovládání a mnohostranné použití při opracování dřeva, kovu a plastů ?Vynikající ergonomie: malý obvod rukojeti a nízká hmotnost (pouze 1,2 kg) pro nejvyšší možné pohodlí při práci ?Praktický indikátor stavu nabití akumulátoru: Neustále informuje o zásobě energie, která je k dispozici ?Systém Bosch SDS pro rychlou a pohodlnou výměnu pilového plátku ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium pro životnost delší o 400 % a nepřekonatelnou kapacitu akumulátoru ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Praktická indikace poskytuje informaci o možném přetížení nářadí a tím prodlužuje životnost ?Integrované diodové světlo pro osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech

GSA 18 V-LI Professional

Nejvyšší řezný výkon ve své třídě ?Na jedno nabití akumulátoru nařeže až 100 smrkových hranolů (100 x 100 mm) ?Elektronická ochrana motoru (EMP) chrání motor proti přetížení a je zárukou dlouhé životnosti ?Snadná manipulace: jednoduchá a rychlá výměna pilového listu díky novému mechanismu SDS ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium pro životnost delší o 400 % a nepřekonatelnou kapacitu akumulátoru ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Dvoustupňové nastavení rychlosti pro různé materiály ?Ergonomicky tvarovaná rukojeť s komfortní zónou na měkké gumové tlumicí vložce, pro bezpečné držení a práci bez únavy ?Bosch Hyper Charge: Díky rychlonabíjení jsou akumulátory nabity na 75 % už za polovinu dobíjecí doby ?Odbourání paměťového efektu: akumulátor lze dobíjet kdykoliv, bez ohledu na stav nabití, aniž by se poškodily články

GSA 36 V-LI Professional

Průtažná síla jako u síťového nářadí ?Výkonná jako síťové nářadí: Na jedno nabití akumulátoru lze nařezat až 195 smrkových hranolů (100 x 100) ?Mobilní silák: Výška zdvihu 28 mm umožňuje maximální hloubku řezu 250 mm ?Snadná manipulace: jednoduchá a rychlá výměna pilového listu díky mechanismu SDS ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium pro životnost delší o 400 % a nepřekonatelnou kapacitu akumulátoru ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Praktické: Díky inovačnímu závěsnému zařízení budete mít pilu ocasku neustále po ruce ?Použití téměř na všechny materiály: např. dřevo, kov, kámen ?Dvoustupňové nastavení rychlosti pro různé materiály ?Bosch Hyper Charge: Díky rychlonabíjení jsou akumulátory nabity na 75 % už za polovinu dobíjecí doby ?Odbourání paměťového efektu: akumulátor lze dobíjet kdykoliv, bez ohledu na stav nabití, aniž by se poškodily články

GGS 18 V-LI Professional

Kompaktní profesionální akumulátorová přímá bruska ?Extrémně robustní a zatížitelný vysoce výkonný čtyřpólový motor pro dlouhou životnost ?Nejkompaktnější konstrukce pro dokonalé ovládání zejména na těsných místech ?Malá hmotnost (pouze 1,8 kg) pro pohodlnou práci bez únavy ?Elektronická ochrana motoru (EMP) chrání motor proti přetížení a je zárukou dlouhé životnosti ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium pro životnost delší o 400 % a nepřekonatelný výkon akumulátoru ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím

GSB 14,4-2-LI Professional

Nejlehčí akumulátorový kombinovaný šroubovák ve třídě 14,4 V ?Nejmenší hmotnost: pouze 1,4 kg pro perfektní manipulaci a práci bez únavy ?Nově vyvinutá dvoustupňová planetová převodovka pro výkonné šroubování a vrtání do dřeva a kovu a dále vrtání do zdiva s příklepem ?Velmi krátká konstrukce (pouze 204 mm) a ergonomicky tvarovaná rukojeť – optimální při práci nad hlavou a na stísněných místech ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium přináší o 400 % delší životnost ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Integrované diodové světlo pro osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech ?Díky praktické sponě na opasek je nářadí neustále po ruce

GSB 18-2-LI Professional

Nejlehčí akumulátorový kombinovaný šroubovák ve třídě 18 V ?Nejmenší hmotnost: pouze 1,5 kg pro perfektní manipulaci a práci bez únavy ?Nově vyvinutá dvoustupňová planetová převodovka pro výkonné šroubování a vrtání do dřeva a kovu a dále vrtání do zdiva s příklepem ?Velmi krátká konstrukce (pouze 204 mm) a ergonomicky tvarovaná rukojeť – optimální při práci nad hlavou a na stísněných místech ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium přináší o 400 % delší životnost ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Integrované diodové světlo pro osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech ?Díky praktické sponě na opasek je nářadí neustále po ruce

GSB 14,4 V-LI Professional

Nejkratší vytrvalec 14,4 V s funkcí vrtání s příklepem ?Mimořádně kompaktní díky nejkratší konstrukci (pouze 195 mm) v této třídě a nízké hmotnosti (pouze 1,8 kg) pro perfektní manipulaci ?Integrovaná funkce vrtání s příklepem pro vrtání do zdiva až 13 mm ?Silný krouticí moment 60 Nm díky nově vyvinuté koncepci převodovky a novému 4pólovému, vysoce výkonnému motoru Bosch – pro až 46 otvorů (6 x 50 mm) do zdiva (zkušební beton podle EN 60745-2-1-) na jedno nabití akumulátoru. ?13mm sklíčidlo Auto-Lock ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium pro životnost delší o 400 % a nepřekonatelnou kapacitu akumulátoru ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Integrované diodové světlo pro osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech ?Brzda motoru pro přesnou práci při sériovém šroubování ?Praktická spona na opasek pro pohodlné zavěšení nářadí na pásek nebo na žebřík ?Ergonomicky tvarovaná rukojeť s malým obvodem a měkkou gumovou tlumicí vložkou Softgrip pro práci bez únavy

GSB 18 V-LI Professional

Nejkratší vytrvalec 18 V s funkcí vrtání s příklepem ?Mimořádně kompaktní díky nejkratší konstrukci (pouze 195 mm) v této třídě a nízké hmotnosti (pouze 1,9 kg) pro perfektní manipulaci ?Integrovaná funkce vrtání s příklepem pro vrtání do zdiva až 13 mm ?Silný krouticí moment 67 Nm díky nově vyvinuté koncepci převodovky a novému 4pólovému, vysoce výkonnému motoru Bosch – pro až 55 otvorů (6 x 50 mm) do zdiva (zkušební beton podle EN 60745-2-1-) na jedno nabití akumulátoru. ?13mm sklíčidlo Auto-Lock ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium pro životnost delší o 400 % a nepřekonatelnou kapacitu akumulátoru ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Integrované diodové světlo pro osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech ?Brzda motoru pro přesnou práci při sériovém šroubování ?Praktická spona na opasek pro pohodlné zavěšení nářadí na pásek nebo na žebřík ?Ergonomicky tvarovaná rukojeť s malým obvodem a měkkou gumovou tlumicí vložkou Softgrip pro práci bez únavy

GSB 14,4 VE-2-LI Professional

Mimořádně robustní – mimořádně kompaktní – s funkcí vrtání s příklepem ?Mimořádně výkonný: krouticí moment 80 Nm pro nejnáročnější šroubování a vrtání do dřeva a kovu a dále vrtání s příklepem do zdiva až 14 mm ?Mimořádně kompaktní: velmi krátká hlava (pouze 228 mm) pro perfektní manipulaci ?Mimořádně robustní: plně funkční i po pádu na beton ze 2 m díky pružnému krytu z materiálu Dura Shield ?Elektronická ochrana motoru (EMP) chrání motor proti přetížení a je zárukou dlouhé životnosti ?13mm sklíčidlo Auto-Lock ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium pro životnost delší o 400 % a nepřekonatelnou kapacitu akumulátoru ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Praktický indikátor stavu nabití akumulátoru: Neustále informuje o energii, která je ještě k dispozici ?Integrované diodové světlo pro osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech ?Brzda motoru pro přesnou práci při sériovém šroubování ?Ergonomicky tvarovaná rukojeť s malým obvodem a měkkou gumovou tlumicí vložkou Softgrip pro práci bez únavy

GSB 18 VE-2-LI Professional

Mimořádně robustní – mimořádně kompaktní – s funkcí vrtání s příklepem ?Mimořádně výkonný: krouticí moment 85 Nm pro nejnáročnější šroubování a vrtání do dřeva a kovu a dále vrtání s příklepem do zdiva až 14 mm ?Mimořádně kompaktní: velmi krátká hlava (pouze 228 mm) pro perfektní manipulaci ?Mimořádně robustní: plně funkční i po pádu na beton ze 2 m díky pružnému krytu z materiálu Dura Shield ?Elektronická ochrana motoru (EMP) chrání motor proti přetížení a je zárukou dlouhé životnosti ?13mm sklíčidlo Auto-Lock ?Jedinečná lithium-iontová technologie Bosch Premium pro životnost delší o 400 % a nepřekonatelnou kapacitu akumulátoru ?Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím ?Praktický indikátor stavu nabití akumulátoru: Neustále informuje o energii, která je ještě k dispozici ?Integrované diodové světlo pro osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech ?Brzda motoru pro přesnou práci při sériovém šroubování ?Ergonomicky tvarovaná rukojeť s malým obvodem a měkkou gumovou tlumicí vložkou Softgrip pro práci bez únavy

Tisknout


Sortiment

Přihlášení uživatele

Rychlý kontakt

HAMO systems s.r.o.
ČS ARMÁDY 2006
533 02 Pardubice

Tel.: +420 774 718 931
Fax: +420 227 077 111
E-mail:


Pevné spojení s Vámi...


© 2024, HAMO systems s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing